poniedziałek, 15 lipca 2019

Rowery Cargo w Vogue: sesja z Kasią Sokołowską i MMC

Na stronie Vogue Polska znajdziecie specjalny materiał o rowerach cargo. Bohaterką sesji stała się Kasia Sokołowska, która zgodziła się pomóc w promowaniu nowoczesnego miejskiego transportu. Wielkie podziękowania za wspólną pracę i poświęcony czas wędrują do niej, a także do Rafała Michalaka i Ilony Majer ze Studia MMC za stroje z najnowszej kolekcji do oraz Szymona Brzóski za świetnie zdjęcia. Poniżej znajdziecie nieco więcej zdjęć niż zmieściło się w Vogue oraz migawki zza kulis :) Jak zwykle zapraszam też do śledzenia przygód naszych rowerów na Facebooku i Instagramie. Mam nadzieję, że czeka nas więcej ciekawych sesji!


4 komentarze:

 1. Rower jest super, ale życia bez samochodu sobie nie wyobrażam. To moje oczko w głowie i bardzo o niego dbam. Często kupuję auto kosmetyki dzięki czemu samochód ciągle wygląda jak nowy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super to wyszło, połączenie znanej osoby w modnej stylizacji i rowery :) Bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli chodzi o rower dla dziecka to szczerze polecam ten artykuł https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Jaki-rower-dla-4-latka-kupic Znajdziesz w nim wiele wskazówek dotyczących zakupu roweru. Sama mam zamiar z nich skorzystać gdy będę kupować rower dla synka.

  OdpowiedzUsuń