poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Policzmy się - stwórzmy Wspólną Galerię Czytelników!

Drodzy, jest nas coraz więcej! Regularnych czytelników około 100, od czasu do czasu na bloga wchodzi około 300 osób, a ok. 350 subskrybuje profil na Facebooku. Bardzo mnie cieszy, że blog znalazł swoich odbiorców!

Podstawowym celem "Jeden samochód mniej" jest promowanie kultury rowerów cargo. Dlatego pomyślałem, że jest nas wystarczająco dużo, aby stworzyć wspólną galerię nas i naszych rowerów. Jeśli uważacie, że to dobry pomysł, zapraszam do przesyłania zdjęć na adres:

krzysztof.gubanski(at)gmail.com lub przez profil na Facebooku.*

A to Ania, ja i nasza koleżanka. W Warszawie. Na zachętę. (fot. M. Sulima)

Prześlijcie swoje imiona, nazwę miasta oraz wszelkie zdjęcia, które uznacie za stosowne: z ładunkiem, pasażerami lub po prostu w czasie przejażdżki po mieście (niekoniecznie musi to być klasyczny rower cargo - koszyki też się liczą!). Będzie to specjalna przygrywka do drugiego ogólnopolskiego zjazdu rowerów towarowych, który odbędzie się 1 października w Krakowie - ale o tym napiszę w kolejnym tygodniu, kiedy poznam nieco więcej szczegółów.

* Blog oczywiście jest niekomercyjny, więc zgadzacie się na publikację swojego wizerunku w celach innych, niż zarobkowe.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz